תופעות לוואי של Cordyceps sysis mycelium

Cordyceps sinesis תרכובות mycelium, יותר נפוץ המכונה cordyceps, הם שילוב של הזחלים של זחל מסוים פטריה שגדל על זה. תוסף זה לא נבדק בהרחבה, אך על פי מרכז הזיכרון לסרטן “סלואן ממוריאל”, מחקרים בבעלי חיים ובמעבדה גילו כי הוא מכיל תכונות אנטי-סוכרתיות, אנטי-סרטניות ורדיואקטיביות, בעוד מחקר אנושי אחד מצא כי הוא משפר את תפקוד הכליות. עם זאת, לא קיימות ראיות מספיקות כדי לבסס תועלת טיפולית בכל מצב. Cordyceps נראה בטוח בדרך כלל למרות שזה עלול לגרום כמה תופעות לוואי. אם אתה סבור שלקחת תוסף זה יטפל בבעיית בריאות מסוימת, דון בהתייחסות לשימוש עם הרופא שלך.

תופעות לוואי

דווח על תופעות לוואי של תוספים Cordyceps כוללים בחילה, שלשולים, יובש בפה בטן קלה מתרגז, על פי Drugs.com. מחסור במחקרים אנושיים שבוחנים את העשב הזה אומר שתופעות לוואי אחרות שטרם התגלו אפשריות. בכל פעם שתתחיל תוספת חדשה, צפה בכל שינוי או סימפטומים חריגים. מלבד היותו בשימוש למטרות רפואיות, הסינים צורכים לאורך זמן Cordyceps מזון, מה שמרמז על זה הוא בדרך כלל חומר לצרוך, וזה לא נראה כל סיכון עבור רעילות.

התוויות נגד

לדברי Drugs.com, Cordyceps אין כל התוויות מתועד – מקרים שבהם אתה לא צריך להשתמש בו, כגון נוכחות של מצב רפואי מסוים או שימוש בתרופות מסוימות. חוסר מחקר, לעומת זאת, אומר כי התוויות נגד uniscovered אולי קיים. אם אתה בהריון או סיעוד, להימנע מכך להיות בצד הבטוח. אם יש לך כל סוג של מצב רפואי, במיוחד כבד או מחלת כליות, לבדוק עם הרופא שלך על כל הסיכונים האפשריים של השימוש cordyceps. כנ”ל אם אתה לוקח כל התרופות.

השפעות היפוגליקמיות

הפוטנציאל שלה כדי להוריד את רמת הסוכר בדם עולה כי Cordyceps עשוי לסייע בניהול סוכרת. בעת שימוש בתוספי מזון המבצעים פעולות דומות לתרופות, ייתכן שתידרש ירידה במינון בתרופות כדי לפצות על ההשפעות. אם אתה לוקח אינסולין או תרופות אחרות סוכרת, זה עשוי להיות נחוץ כדי לבצע שינויים במינון כדי למנוע היפוגליקמיה, או רמת סוכר נמוכה בדם.

השפעות הורמונליות

Sloan Kettering מציין מחקר בבעלי חיים המרמז כי Cordyceps עשוי לעורר ייצור הטסטוסטרון. לא ברור אם תהיה לכך משמעות כלשהי בבני אדם. אם יש לך כרגע, או יש סיכון מוגבר, מחלה הורמונלית רגיש כמו סרטן הערמונית, אין להשתמש cordyceps בלי לדבר עם הרופא הראשון.