תופעות לוואי של פנים

Facials יכול לעבוד פלאים כשמדובר לחילוץ עפר וחיידקים מן הנקבוביות ושיפור המראה הכללי של העור שלך. אבל יש חסרונות בטיפול זה ספא שעשויים להשאיר את העור שלך נראה פחות נוחים. התייעץ עם הרופא או רופא העור לפני עוברים את הטיפול כדי לוודא שהוא מתאים לסוג העור שלך, לבדוק את האישורים של האסתטיקה מי יבצע את ההליך. רוב תופעות הלוואי אינן דורשות טיפול, אלא מבקשות טיפול רפואי לתגובות קשות.

אדמומיות וגירוי

תופעות הלוואי השכיחות ביותר של הפנים הן אדמומיות ועור כתמי בלחץ של קילוף וחילוץ. הימנע ללבוש איפור או באמצעות כל המוצרים על העור שלך יום או יומיים הבאים הפנים שלך לתת זמן העור שלך לרפא. הימנע תזמון פנים בתוך שלושה ימים מאירוע גדול שבו אתה רוצה להיראות הכי טוב שלך.

פריצות

הפסקות לאחר לידה לעיתים קרובות תוצאה של חיידקים שעושה את דרכו אל העור במהלך הפנים שלך. מכונות קיטור וכלים מעוקרים בצורה לא נכונה יכולים להוות קרקע לריבוי חיידקים כאלה. כדי למנוע את הסיכון, יש לבקש מהטכנאי לא להשתמש בכלים במהלך הטיפול. או לפני תחילת הפנים שלך, ודא כי כל הכלים נלקחים ישירות מתוך מכונת סניטינג.

הִצטַלְקוּת

כאשר האסתטיקה להשתמש באצבעות שלהם או כלים כדי לחלץ זיהומים מן הנקבוביות שלך, קיים סיכון של פגיעה בשכבה החיצונית של העור שלך. עצירות נמרצות מדי יכול לגרום חתכים ודימום. טכנאי שאינו מיומן או מאומן בצורה לא נכונה בחילופים יכול להזיק לעור שלך עד כדי כך שהוא עלול להיות נגוע בזיהום או – במקרים קיצוניים – אפילו הצטלקות. כדי להגן על עצמך ולהקטין את הסיכוי של הידבקות, להיות בטוח facialist שלך הוא לובש כפפות.

יוֹבֶשׁ

את facialist סביר להניח exfoliate את העור במהלך תהליך הפנים להביא את השכבה הטריים ביותר של העור על פני השטח. אבל קילוף חריף יכול להשאיר את העור מרגיש יבש ו מגרדת. השתמש קרם לחות עדין, ללא ניחוח יומיומי להילחם יובש. הימנע חשיפה לשמש לאחר הפנים שלך, כי קרניים UV יכול עוד להחמיר את העור היבש.