תופעות לוואי של ויטמינים טרום לידתיים

במהלך ההריון, אתה צריך כמויות גדולות יותר של ויטמינים ומינרלים, והרופא שלך עשוי לרשום מולטי ויטמין טרום לידתי כדי לעזור לוודא שאתה עונה על הצרכים שלך. מטרנה היא מותג של מולטי ויטמין טרום לידתי. אמנם יש את כל הויטמינים והמינרלים שאתה צריך עבור הריון בריא, אתה עלול להיתקל תופעות לוואי כאשר לוקחים את זה. אם אתם מודאגים לגבי תופעות לוואי, לדבר עם הרופא שלך.

עצירות

חלק מהנשים עלול לחוות עצירות בעת נטילת ויטמין Materna טרום לידתי. תוספי ברזל ידועים לגרום עצירות, וכן כתוספת עם מינון גבוה של ברזל, מטרנה עשויה להיות חלק מהסיבה. הגדלת כמות מזונות עשירים בסיבים ומים בתזונה עשויה לעזור להקל על כמה תופעות לוואי של ויטמין טרום לידתי. מומלץ גם פעילות סדירה.

כאב בטן

אתה עלול גם לחוות קיבה כועסת לאחר נטילת מטרנה. תסמינים מסוימים עשויים לכלול בחילות, הקאות או כאבי בטן. אתה עלול להיתקל בבעיות בטן פחות אם אתה לוקח את המולטי ויטמין עם מזון. לוקח את זה בלילה לפני שאתה הולך לישון עשוי גם לעזור לשפר את הסובלנות מאז אתה תהיה שינה דרך הסימפטומים. שוחח עם הרופא שלך כדי לעזור לך לקבוע את הזמן הטוב ביותר לקחת את הויטמין טרום לידתי.

אובדן תיאבון

כמה נשים עשויות לחוות גם אובדן תיאבון מטרנה. מולטי ויטמין שלך הוא מקור טוב של ויטמינים ומינרלים, אבל זה לא מספק את החומרים המזינים האחרים שאתה צריך עבור הריון בריא, כולל פחמימות, חלבון ושומן. אכילת ארוחות קטנות יותר לעתים קרובות יותר עשוי לעזור לך לקבל את התזונה ואת הקלוריות שאתה צריך עבור ההריון שלך כאשר אתה לא מרגיש כמו לאכול. כמו כן, אכילה יותר כאשר אתה רעב יכול לעזור לפצות את ההבדל.

מתי להתקשר לרופא שלך

בעוד רבים של תופעות לוואי שנגרמו על ידי מטרנה יכול להיות מנוהל, חלקם עשויים לדרוש שיחה לרופא. אם יש לך תגובה אלרגית לוויטמין, שעלול לכלול פריחה, קשיים בנשימה או נפיחות של הפה, הפנים או השפתיים, עליך להפסיק לקחת את Materna ולדבר עם הרופא שלך על ויטמינים חלופיים. תסמיני קיבה כרוניים המעכבים את יכולתם לאכול או להשפיע באופן משמעותי על איכות החיים שלכם, דם בצואה או קיא לאחר נטילת ויטמין טרום לידתי הם גם סיבות טובות ליצור קשר עם הרופא.