תוכנית הדיאטה המורכבת של Sadkhin

ד”ר גרגורי Sadkhin, מומחה הרזיה רוסית מאומן acupressure, מניפולציה פיזית של נקודות לחץ הגוף האמין לשנות את התגובות הביולוגיות בכל הגוף, פיתחה את תוכנית דיאטה מורכבים Sadkhin. Sadkhin טוען כי הדיאטה שלו עוזר לך לרדת במשקל במהירות מבלי לחוות מזון מחסור. לאחר ביצוע הניתוח, ניתן להפסיד בין 5 ל -10% ממשקל גופכם במהלך 10 הימים הראשונים של התוכנית, על פי אתר הדיאטה.

תֵאוֹרִיָה

סאדכין טוען כי מבודד 16 נקודות פעילות ביולוגית מאחורי האוזניים שלך, שכאשר משפשפים, לעודד את בלוטת ההיפותלמוס לשחרר הורמונים שגורמים לך להרגיש מלא. מקומות אלה, הנקראים נקודות Sadkhin, מספקים גישה מהפכנית לעזור לך לשפוך קילוגרמים לא רצויים ללא שימוש במזון מיוחד או סמים, על פי אתר האינטרנט של הדיאטה. Sadkhin גם מתיימר כי כאשר אתה מבין את התוכנית בהתאם להוראות, אתה מיד לאבד סנטימטרים סביב המותניים שלך, כי שיטה זו מעוררת את הגוף במהירות לחפש שיווי משקל.

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

כדי לעקוב אחר התוכנית, אתה מבקר מורשה Sadkhin מורכבים דיאט מתכנן. המתרגל יקליט חרוז אקופרסורה על נקודת לחץ קבועה מראש מאחורי האוזן. לאחר מכן, אתם אוכלים דיאטה המורכבת של 1/2 קילו של פירות וירקות גלם ליום במשך יומיים רצופים. במשך היומיים הבאים, אתם צורכים רק 2/2 כוסות חלב מלא. אתה יכול להחליף את החלב עם יוגורט, אם תרצה. אם אתם סובלניים ללקטוז, אתם יכולים לשתות שיבולת שועל, אורז או חלב סויה, או לקחת מעל הדלפק גלולות המכילות אנזימים לקטאז כדי לסייע לגוף לעכל טוב יותר יוגורט או חלב. אתה שותה חלב או אוכל יוגורט כדי להזין את גופך מבלי להוסיף לחץ נוסף על מערכת העיכול שלך, על פי Weightloss בוסטון, ספקית דיאטה המורכבת מסוכרת דיאטה, אתה ממשיך במשטר התזונה המסתובב עד חודש ברציפות, אכילה או שתייה בין השעות 11: 00-18: 00 כל יום. אתה גם לשפשף את הכדור אקופרסורה בתקופות שנקבעו לאורך כל היום כדי לרסן את הרעב. לבסוף, אתה מבקר מתכנן שלך דיאטה דיאטה מורכבת Sadchin מעת לעת, על כל שבועיים, יש לה להעביר את חרוזי אקופרסורה לנקודות רעב שונות מאחורי האוזניים.

שיקולים

אתם יכולים לשתות קפה נטול קפאין, מים ומיצים טריים בנוסף לתפריט היומי המומלץ של הדיאטה. אתה יכול גם לעקוב אחר משטר דיאטה ללא שימוש חרוזי אקופרסורה. עם זאת, אתה עלול למצוא את זה בלתי אפשרי להתגבר על הרעב שלך אם אתה לא משתמש החרוזים, על פי Weightloss בוסטון.

תובנה מומחה

Dawn Peoples, דיאטנית רשומה עם Barker Bariatric Center בדאלאס, כוללת מספר ביקורות של דיאטת דיאטה של ​​Sadkhin. בעוד תוכנית זו מסייעת לך לשלוט הרעב שלך, זה לא בטוח לכולם. לכן, אתה צריך לראות רופא לפני שתתחיל את התוכנית, עמים אמר WFAA-TV בשנת 2010. היא הוסיפה כי 80 אחוזים של אנשים המשתמשים דיאטות אופנתיות לשפוך קילוגרמים לא רצויים בסופו של דבר להחזיר את המשקל. ד”ר ג’ורג ‘בלקברן מהמרכז הרפואי “בית ישראל” בבוסטון מסכים עם עמים. אין עדות לתכנית דיאטה זו, או כל תוכנית דיאטה שאינה כוללת קבוצת מזון, קיימת כדי להוכיח שתוכניות אלו יכולות לסייע לך לשמור על משקל לזמן ממושך, אמר בלקברן בראיון ל -2004.

שאל את הרופא אם דיאט מורכב Sadkhin מתאים לך לפני שאתה משתמש במערכת. הרופא שלך עשוי להמליץ ​​לך להימנע מהתזונה בגלל חששות תזונתיים בודדים יש לך כתוצאה ממצבים רפואיים אתה נתקל. הרופא שלך עשוי גם להמליץ ​​לך לעקוב אחר דיאטה מוכחת קלינית המשלבת מזונות מכל קבוצות מזון, פעילות גופנית ומערכת תמיכה כדי להשיג את המטרות הרזיה לטווח ארוך.

אַזהָרָה