קלוריות לספור עבור חזה עוף ללא עור & חסר העור

שדיים עוף הם מזון דל שומן, חלבון גבוהה, אשר יכול בקלות לשמש כמעט בכל סוג של המטבח. ללא שם: חזה עוף ללא עור וחסר עור הם נמוכים קלוריות והם אכלו לעיתים קרובות על דיאטה דלת פחמימות. הם אחד החלבונים המגוונים ביותר, לוקח על עצמו את הטעם של כמעט כל תיבול, תבלינים או מרינדות שאפשר להעלות על הדעת. השתמש חזה עוף ללא עור ללא עור כמו קלוריה נמוכה כדי להוסיף חומר ומרקם מרקים, תבשילים, מאפים מתוקים ומנות עיקריות.

חזה עוף ללא עור, חסר משקל, במשקל של כ -23 גרם, מכיל 270 קלוריות. זה מהווה 13.5 אחוזים מכלל הקלוריות שלך, על בסיס דיאטה 2,000 קלוריות. ללא שם: חזה עוף ללא עור, המורכב מ 178 גרם מים. על בסיס זה, שדיים עוף הם מעל 75 אחוזים מים. מים הוא מזון קלוריות ללא תשלום, אשר מסייע לשמור על כמות הקלוריות הכוללת של חזה עוף נמוך.

ללא שם: חזה עוף ללא עור מספק 6 גרם שומן סה”כ למנה. שומן רווי נמצא באופן טבעי במוצרי בעלי חיים כגון בשר, עוף ומוצרי חלב. רוב שומן שומן רווי הכלול בעוף נמצא בעור. עם העור הסיר, חזה עוף ללא עצמות מכיל רק 1.3 גרם שומן רווי. איגוד הלב האמריקני ממליץ להגביל את צריכת השומן הרווי בפחות מ -10% מסך צריכת הקלוריות היומית. על דיאטה 2,000 קלוריות, להגביל את צריכת השומן הרווי שלך 20 גרם.

שדיים עוף ללא עצמות וללא עור מכילים פחמימות. סוכר הוא סוג של פחמימות. שדיים עוף הם מזון ללא סוכר גם כן. צריכת חזה עוף ללא עור, ללא עור, לא תעלה את רמת הסוכר בדם.

הקלוריות שנותרו בחזה ללא עצמות, שדיים עוף ללא עור באים מחלבון. כל חזה עוף מכיל כ 50 גרם של חלבון. לכל גרם, חלבון מספק 4 קלוריות. בהתבסס על זה, של 270 קלוריות הכלולות חזה עוף אחת, 200 באים חלבון. עוף, יחד עם בשרים אחרים, שעועית ומוצרי סויה, נחשבים מקורות חלבון גבוהה.

קלוריות

שמן

פחמימות

חֶלְבּוֹן