סימנים ותסמינים של עור מיובש

עור מיובש הוא מצב שבו העור מוגבל או חוסר לחות במערכת תאיים של העור. התייבשות העור יכול להיות בעייתי כל השנה. העור שלך הוא רגיש יותר להתייבשות בחורף עקב גורמים סביבתיים אגרסיביים. חשוב מאוד לעקוב אחר הסימנים והתסמינים באופן קבוע כדי לטפל בו בעת הצורך. גיל, מיקום וכמות הזמן המושקע בחוץ הם כל הגורמים שיכולים להשפיע על מצב העור שלך.

גורם של התייבשות עור

התייבשות העור יכול לקרות מכמה סיבות שונות. הנפוץ ביותר הוא מגורמים סביבתיים, כולל חימום ומיזוג אוויר בבית במהלך חודשי החורף והקיץ. לחות טובה לעור, כי זה מספק לחות. כאשר אתה מפעיל את הכבשן שלך, זה מפחית את כמות הלחות באוויר בתוך הבית שלך. יש גם לחות פחות באוויר בחוץ במהלך חודשי החורף. גורמים אחרים להתייבשות העור עשויים לכלול סאונות, רוח, זיהום, מחלות, תרופות מסוימות ועישון.

סימנים וסימפטומים

סימנים ותסמינים של התייבשות העור דומים לשזוף. העור יכול להרגיש חזק ואתה עלול להרגיש תחושה בוערת. זה יהיה לעתים קרובות לקבל מגורה ויש לו יכולת פחות לרפא. העור לפעמים מקבל קשקשים מראה קווים יבשים. המרקם של העור יהיה מחוספס ולא ייראה חלקה יותר. סימן נפוץ מאוד של עור מיובש הוא גירוד קיצוני, אשר יכול אפילו להיות כואב. Redness הוא סימפטום נפוץ נוסף של עור מיובש.

אפקטים

נטילת מקלחות חם מאוד אמבטיות יתייבש העור. מקלחות חמות תכופות גורמות לשומנים להתפרק בעור, מה שמוביל לפצח. כימיקלים במוצרי סבון יכול לשדוד את העור של לחות, כפי יכול deodorants ומוצרי sanitizing.

סַפַּחַת

פסוריאזיס הוא מצב כרוני ביותר. זה לפעמים מתפתח כאשר עור מיובש יש הצטברות של עור גס, יבש, אשר הופך עור קשקשים קשות. צור קשר עם רופא או רופא עור למסלול הטיפול הטוב ביותר.

יַחַס

עור יבש מחמיר עם הגיל, כי העור שלנו מייצר פחות שמן ותאי עור מתים לא לשפוך לעתים קרובות. הטיפולים משתנים בהתאם לחומרה ולפרט. כמה מן הטיפולים השכיחים ביותר הם: לשטוף את העור עם ניקוי עדין, לא מוקצף שלא יפשיט שומנים מן העור, להתרחק סבון בר, להשתמש במטלית עבור פילינג ידני, שימוש עשיר, מבוסס שמן קרם לחות, ולהגן על העור עם מסנן קרינה עם SPF 15 ומעלה.