משקל הצופים נקודות עבור 1,200 קלוריות דיאטה

גם כאשר על דיאטה הרזיה, זה הכי טוב עבור נשים לאכול לפחות 1,200 קלוריות, כדי למנוע ירידה בחילוף החומרים. מערכת Watchers משקל מייעלת קלוריות לספור על ידי שיש לך לספור נקודות – שהוקצה לכל מזון בהתאם התוכן הקלוריות שלה מזין – לא הקלוריות עצמן. הנקודות שאתה צריך שונות על בסיס רמת הפעילות שלך, גיל ומין.

נקודות מחושבים על בסיס יותר קלוריות בלבד. הם לוקחים בחשבון את הפחמימות, סיבים, חלבון ותוכן שומן של מזונות. שומרי משקל מנסים לעודד אנשים לאכול יותר מזונות בריאים ופחות מזונות שאינם מזינים על ידי כך שהמאכלים הטובים יותר עבורכם נמוכים יותר בנקודות. לדוגמה, גם אם גם עוגיית שבב שוקולד וגם תפוח יש 95 קלוריות, עוגיה הוא 2 נקודות בעוד התפוח משתמשת אף אחת נקודות היומי שלך. מסיבה זו, דיאטה 1,200 קלוריות יכול להיות מגוון של ערכי נקודות, בהתאם מזונות שאתם אוכלים.

פירות טריים וירקות לא עמילניים הם כל 0 נקודות, לעודד אנשים לאכול יותר ממזונות אלה, מזין עשיר. למרות מזונות אלה יש כמה קלוריות, הם מכילים גם הרבה מים וסיבים, אשר מסייעים למלא אותך עד שאתה אוכל פחות. פירות יבשים, ירקות עמילניים ומיצי פירות אינם מזונות חופשיים, עם זאת, פירות וירקות עדיין לתרום ערכים נקודות במנות מעורבות. מאכלים אחרים ללא נקודות כוללים מרק, סודה דיאט, ג’לטין ללא סוכר, רוטב חריף, פופ קלוריות בטעם פירות קלויים, קטשופ, קים צ’י, חרדל, חמוצים, פיקו דה גלו, סלסה, סלט, כרוב כבוש, רוטב סטייק, רוטב סויה וחומץ. מזונות אלה מוסיפים טעם ללא הרבה קלוריות.

נקודות מוקצות על בסיס המשקל הנוכחי שלך, גיל, מין וגובה, המינימום ליום הוא 26. כמו כן יש לך 49 נקודות נוספות לשימוש בכל עת שתרצה במהלך השבוע, והוא יכול לקבל יותר נקודות באמצעות הגדלת רמת הפעילות שלך . אתה יכול להשתמש אלה נקודות נוספות באותו יום או לגלגל אותם מאוחר יותר.

שומרי משקל משתלבים בהגדרה של תוכנית בטוחה ויעילה להפחתת משקל, מכיוון שהיא אינה אוסרת על מזון, מאוזנת, מדגישה קצב איטי ויציב של ירידה במשקל ומעודדת פעילות גופנית: למרות שאינכם סופגים קלוריות, את העקרונות מאחורי נקודת מערכת לעזור לנווט אותך לכיוון בריא, ממלא מזונות שיעזרו לך לרדת במשקל תוך עדיין יש לטפל עכשיו ולאחר מכן אז אתה לא לוותר על הדיאטה שלך בגלל התשוקה.

נקודות לעומת קלוריות

מזון חינם

הקצאת נקודות

שיקולים אחרים