מקליט כף יד כואבת לאגרוף

מתאגרפים לעתים קרובות לעטוף או קלטת את ידיהם להגנה לפני ללבוש כפפות שלהם. הקש על מנת לתמוך שורש כף היד דורש הליך שונה, עם זאת. במקום עטיפה קלה, תומכת או שכבה דקה של סרט גמיש, מפרק כואב זקוק לתמיכה יסודית מיישום כבד של קלטת אתלטית מיושנת של אבץ כותנה מיושנת. עבודה קלטת טובה מגבילה את טווח התנועה של היד, אך משאירה את האצבעות ואת האגודל חופשי כדי ליצור אגרוף נאות בתוך כפפת האגרוף.

עוטף רצועת סרט אחת על האמה, ממש מתחת לפרק היד. לעטוף עוד רצועה אחת סביב כף היד, על 1/2 אינץ ‘מתחת לאצבעות. רצועות אלה הן נקודות העוגן עבור עטיפת היד.

להתחיל רצועת סרט על הגב, או הגב, בצד רצועת עוגן האמה, על החלק החיצוני של העצם pisiform – עצם קטנה, knobby בצד החיצוני של פרק כף היד. הפעל את הקלטת על גב היד וחתך אותו במפרק האגודל. התחל עוד רצועת סרט על הצד הגבי של עוגן האמה מתחת האגודל ולהפעיל אותו על גב היד. חותכים את זה רצועת בצד של היד, ממש מתחת לפינקי, כדי ליצור תבנית X של סרט על גב היד.

הקלטת תבנית X דומה על כף היד. מעבירים רצועת סרט אחת מצדו של פרק היד מתחת לאגודל אל רצועת העוגן מתחת לזרת. הפעל רצועת סרט שנייה מהחלק החיצוני של פרק היד ליד העצם הפיסיפורמית אל עוגן כף היד מעל מפרק האגודל.

החל שלושה רצועות של קלטת ישירות לאורך גב היד. הפעל את הרצועה הראשונה על הגב של עוגן האמה, ליד pisiform, ולהפעיל אותו ישירות את היד אל העוגן ממש מתחת לאצבעות. לנוע לכיוון החלק הפנימי של פרק כף היד ולהחיל רצועה שנייה של קלטת כי חופף חצי רוחב של הרצועה הראשונה. סיים עם רצועה שלישית כי פועל בשורה עם האצבע חופפת את הרצועה השנייה של הסרט בחצי.

החל סדרה דומה של רצועות ישרות לאורך כף היד. הפעל את הרצועה הראשונה על עוגן האמה, לאורך החלק החיצוני של היד, לחתוך אותו ממש מתחת לפינקי. הרצועה השנייה צריכה להיות חופפת חצי רוחב של הראשון. הפעל את הרצועה השלישית מעוגן האמה, לאורך החלק הפנימי של כרית האגודל, וחתך אותה בדיוק מתחת לאצבע.

עוטף רצועת סרט אחת מסביב לתחתית עבודת הקלטת, ישירות מעל עוגן האמה. לעטוף עוד רצועת סרט אחד סביב עוגן דקל.