מה קורה אם אתה מנת יתר על לקסרו?

מנת יתר של סמים מתרחשת כאשר כמות של סמים העולה על המינון המומלץ נבלעת. מנת יתר יכול להיות מכוונת, אבל זה יכול גם לקרות בטעות כתוצאה של אינטראקציות אחרות סמים ו / או אלכוהול. מנת יתר על Lexapro, תרופה לדיכאון, יכול להוביל לסיבוכים רציניים.

עובדות Lexapro

Lexapro אושרה על ידי ה- FDA לטיפול בהפרעות דיכאון קשות והפרעת חרדה כללית. השם הכימי שלה הוא escitalopram oxalate, וזה עובד כמו מעכב ספיגה מחדש סרוטונין סלקטיבית. זה אומר שהוא מגדיל את כמות הסרוטונין, כימיקל במוח, על ידי חסימת החזרתו מחדש. Reuptake הוא אחד המנגנונים של המוח עבור מיחזור כימיקלים כמו סרוטונין, זה קורה כאשר תא לוקח בכימיקלים שנותרו בין הצמחים.

Overdose סימפטומים של Lexapro

תסמינים של מנת יתר יכול להשתנות, תלוי אם Lexapro נלקח בפני עצמו, או עם תרופות אחרות – מרשם או לא חוקי – ו / או אלכוהול. התסמינים הנפוצים ביותר של מינון יתר כוללים בחילות, הקאות, הזעה, נמנום מוגזמת, סחרחורת ועוויתות. במקרים נדירים, הסימפטומים יכולים לכלול צבעי עור כחולים בשל חוסר חמצן, הנקרא ציאנוזה, התמוטטות מהירה של שרירי השלד, rbeddomolysis, hyperventilation, אמנזיה או בלבול, הפרעות אק”ג או תרדמת.

טיפול יתר מנת יתר של Lexapro

הטיפול במנת יתר של לקספרו נובע מפרוטוקול מנת יתר סטנדרטי. ראשית, דרכי הנשימה הוא ניקה ומתוחזק כדי לעודד נשימה זרימת החמצן. קיבה שאיבה או אינדוקציה של הקאות ניתן להשתמש כדי לפנות את התרופה. עם זאת, השיטה המועדפת היא באמצעות פחם פעיל, אשר כבר פיזית או שונה כימית כדי להגדיל את שטח הפנים שלה עבור ספיחה של התרופה overdosed. ספיגת כימיקלים מסוכנים מקטין את ספיגת הכימיקלים על ידי הבטן.