מה ניתן לאכול על daniel מהר?

הנוצרים משתמשים במהדורת דניאל כדרך של קיפוח עצמי כדי לעזור לקרב את אלוהים. תוכנית אכילה על המהר הזה מבוסס על הצום של דניאל בספר דניאל בתנ”ך. משטר זה הוא לשקול כמו חלקית חלקית, כי אתה יכול לאכול ולשתות לאורך כל היום במקום הולך ללא כל מזון במהלך היום – אתה רק צריך להיות מודע לגבי מה שאתם אוכלים.

מזונות מותרים

בזמן שאתה עוקב אחר דניאל מהיר, אתה יכול לאכול פירות, אגוזים, זרעים, ירקות וקטניות. אלה הם רק מזון דניאל אכל במהלך הצום שלו. כנסיות מסוימות, לעומת זאת, לאפשר לחברים לאכול דגנים מלאים טבעיים, כגון שיבולת שועל ושעורה, כמו גם דגים ופירות ים. ההנחיות של דניאל מהיר אינן מאפשרות לאכול מאכלים “יקרים”, כגון דבש, מזון ממותק, מזון מתובל או מזון מעובד, אם כי כמה קווים מנחים מאפשרים מאכלים מתובלים עשבי תיבול טריים.

מַשׁקָאוֹת

אם אתם עוקבים אחר המהיר דניאל בדיוק כפי שהוא מתואר בספר דניאל, המשקה היחיד שאתה יכול לקבל במהלך הצום שלך הוא מים. כמה הנחיות דניאל מהיר לאפשר מיץ פירות מיץ ירקות כל עוד זה טבעי ללא כל מלח הוסיף, ממתיקים, חומרים משמרים או מרכיבים מלאכותיים אחרים. תה צמחים, משקאות המכילים קפאין ומשקאות ממותקים גם נגד ההנחיות. חלב הוא גם מחוץ לתחום שכן הוא מוצר חלב.

הכנה

מזונות שאתם אוכלים על זה מהר צריך להיות מבושל מעט ככל האפשר. פירות, ירקות, אגוזים וזרעים, למשל, ניתן לאכול גלם או מאוד מאודה. מזון לא יכול להיות מטוגן או מוכה. שום דבר שאתם אוכלים צריך להיות מבושל עם כל שומן בכלל – זה כולל מרגרינה, שומן וחמאה, אבל שמנים טבעיים, כגון שמן זית, מותר.

שיקולים

בגלל שאתה צפוי לשנות באופן דרסטי את הדיאטה שלך, אתה עשוי להיתקל כאבי ראש ותסמינים קלים אחרים. אלה הם נורמליים בדרך כלל להגיב על תרופות ללא מרשם. אם אינך בטוח לגבי הסימפטומים שאתה נתקל, פנה לרופא. בעוד על דניאל מהיר, שקול לקחת ויטמין או מינרלים להשלים כדי לעזור לך לקבל את כל התזונה שאתה צריך.