מה לאכול לפני פיזית

בהתאם לסיבה אתה עובר את הבחינה הגופנית שלך, את ההוראות של הרופא על מה לאכול עשוי להשתנות. בצע את ההוראות של הרופא לגבי מה לאכול לפני בדיקת הבריאות שלך. אם אתה חושד שאתה יכול לקבל כמה תוצאות שליליות מבדיקה גופנית, אתה יכול להגדיל את הסיכויים של ניקוד נמוך באזורים שונים בגלל חרדה. אם לא קיבלת הוראות דיאטה ספציפיות, תוכל לנקוט צעדים כדי להבטיח תוצאות חיוביות יותר.

סְדִירוּת

אם אתה עובר בדיקה גופנית מתוזמנת באופן קבוע, אתה צריך לשמור על הרגלי אכילה קבועים שלך, כך שאתה יכול להעביר לרופא שלך כל הקשיים ייתכן שאתה עובר. בנוסף לשאול על ההיסטוריה המשפחתית שלך, הרופא שלך ירצה לדעת על כל הבעיות שאתה עלול להיות. על ידי שמירה על הדיאטה הרגילה שלך, אתה יכול לדווח על אי נוחות במערכת העיכול כגון צרבת או קלקול קבה שיכול להצביע על מצב חמור יותר. על פי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן, עליך לספר לרופא על שינויים שעברת בהרגלי האכילה שלך. שינויים בהרגלי אכילה יכולים לאותת שורה של בעיות בריאותיות אחרות.

מקסום

כדי למקסם את התוצאות הבריאותיות פיזית, אתה צריך לשמור על תזונה בריאה לפחות שבוע לפני הבדיקה, על פי Accuquote, אתר המוקדש מידע ביטוח חיים. טוב יותר את הציונים על בדיקות שונות, את הסיכוי טוב יותר יש לך לקבל ביטוח נמוך יותר. הגבל את השימוש שלך מלח לשמור על לחץ דם בריא קריאה. הימנעו ממזונות כבדים בסוכר ושומני טרנס כדי להפחית את רמות הטריגליצרידים שלכם ולשקול לאכול דייסת שיבולת שועל בכל יום כדי להוריד את רמות הכולסטרול.

מפעילים

הימנע מזון ומשקאות שיכולים להשפיע לרעה על בדיקות הדם ואת קצב הלב. אלכוהול יכול להעלות את אנזימי הכבד, אז כדאי להימנע שתיית אלכוהול לפחות 72 שעות לפני פיזית. להפחית או לבטל את כמות קפאין שאתם אוכלים ולשתות את היום של הבדיקה שלך, כי קפאין יכול לגרום ללחץ הדם שלך כדי ספייק. אין לעשן כאשר הולך פיזית כי ניקוטין מפחית את זרימת הדם לעורקים שלך יכול לעשות ציור דגימת דם קשה יותר. הגבל את כמות התרגיל שאתה עושה במשך כמה ימים לפני הבחינה, כי פעילות גופנית מאומצת מגדילה את כמות החלבון בשתן.

להפחית לחץ

בין אם אתה הולך לבדיקה גופנית שגרתית או מעקב אחרי הליך רפואי או מחלה, מקבל בדיקה יכול לייצר מתח וחרדה. בנוסף כדי לקבל מנוחה מספקת עבור הימים המובילים עד פיזית שלך, אתה צריך להגדיל את כמות פירות וירקות שאתם אוכלים כך הגוף שלך יכול להתאים בדרכים בריאה ללחץ נוסף, על פי Military.com. לשמור על רמת הסוכר בדם בריא על ידי אכילת חלבון רזה ומנות נוספות של פירות כגון בננות, תפוחים וגזרים. לשתות תה צמחים ללא קפאין כדי לעזור להרגיע את העצבים. בנוסף, אתה צריך להגדיל את כמות המים שאתה שותה כל יום במשך שבוע בערך לפני פיזית לשטוף toxins מהגוף שלך שיכול להשפיע על תוצאות הבדיקה. נוזלים גם לעזור לך למנוע התייבשות, אשר יכול להוביל חרדה ועייפות.