מה זה nutrilite?

נוצר על ידי ד”ר קרל פ Rehnborg, Nutrilite היה תוספת ויטמין הראשון להכות את השוק בצפון אמריקה. במהלך 1920, הבין Rehnborg כי אנשים שלא מקבלים מספיק חומרים מזינים בתזונה שלהם הפך מתת תזונה, אשר הובילה למחלות במקרים רבים. בתורו, רנבורג הלך לעבוד כדי ליצור תוספת לטיפול בחסרונות תזונתיים. בשנת 1934, Nutrilite פגע בשוק, נכון לשנת 2014, נמכרה אך ורק באמצעות Amway. תמיד לשאול את הרופא לפני השימוש תוספי Nutrilite כדי להיות בטוח שהם מתאימים לך.

כמה ויטמינים ומינרלים ספציפיים מוצעים טופס תוספת דרך Nutrilite. לדוגמה, היצרן מציע תוספי סידן המכילים את אותה כמות של סידן כמו 20 גרם של חלב, אשר יותר ממחצית הערך היומי של מינרלים. תוספי הסידן מכילים גם מגנזיום, מינרל המסייע לווסת את רמות הסידן. Bio C פלוס הוא כמות מרוכזת של ויטמין C לתמיכה חסינות, ואת B קומפלקס טבעי מספק כמה ויטמיני B כגון חומצה פולית, אשר חיוני לצמיחה הנורמלית של תינוקות שטרם נולדו. תוספת X כפול משלבת מספר ויטמינים ומינרלים, יחד עם חומרים צמחיים מועילים, בטבליה אחת. חברת Nutrilite מציעה גם תוסף אבקת חלבון.

פירות מרוכז טבליות הירקות לספק רבים של phytochemicals היית מוצא פירות וירקות טריים. למעשה, רמת phytochemicals אתה מקבל את הלוחות Nutrilite שווה “מרובות” servings של פירות או ירקות, על פי אתר Nutrilite. Phytonutrients עשוי לסייע להגן על התאים מפני נזק שנגרם על ידי פעילות גופנית וסביבה מזהמים כגון עשן וזיהום.

Nutrilite משווקת מספר מוצרים להפחתת משקל הטוענים כי הם עוזרים לכם לשפוך משקל עודף. מוצרים אלה כוללים ברים, משקאות ותוספי מזון. תוסף Nutrilite אומגה 3 מספק את חומצות השומן אומגה -3 הקיימות בשמן דגים. חומצות שומן אומגה -3 יכולות לסייע בהגנה על מחלות לב. התוסף גלוקוזאמין עשוי לעזור לתמוך קולגן בריא רקמות חיבור במפרקים, כגון המרפקים ואת הברכיים. החברה טוענת כי המוצר glucosamine יכול לעזור לשפר את הגמישות ואת התנועה המשותפת, אבל לא להשתמש בו ללא אישור של הרופא שלך.

המולטי ויטמין של הילדים המוצעים תחת השם Nutrilite מספק את הכמות היומית המומלצת של מספר ויטמינים ומינרלים מרכזיים שילדים צריכים לגדול. למעשה, התוסף מספק 23 ויטמינים ומינרלים שונים, כולל סידן ומגנזיום. המוצר משווק לילדים בגילאי 2 עד 12 ואינו מכיל מרכיבים מלאכותיים, על פי אתר Nutrilite.

ויטמין ומוצרי מינרלים

פירות וירקות מוסף

מוצרים שונים למבוגרים

מוצרים לילדים