מה היא דיאטה פערים?

ד”ר נטשה Campbell-McBride פיתחה את האומץ ואת הפסיכולוגיה תסמונת דיאטה, הידוע גם בשם דיאטה GAPS. ההנחה של דיאטה GAPS היא כי יש מתאם בין מצב הצומח המעי שלך וכימיה במוח שלך. על ידי ניקוי או ריפוי הבטן שלך, על פי קמבל, מקברייד, לרדת במשקל תוך טיפול במגוון של מצבים רפואיים. התייעץ עם רופא מקצועי לפני תחילת כל דיאטה, כולל דיאטה GAPS.

לפי הספר של קמבל-מקברייד, “תסמונת גוט ופסיכולוגיה”, מטרת דיאטת ה- GAPS היא לעזור לך לנקות ולבסוף לרפא את הבטן. אתה יכול להשיג מטרה זו על ידי הימנעות מזונות על לא לאכול רשימה, טיהור הגוף שלך repopulating הבטן שלך עם חיידקים טובים. לדברי קמבל-מקברייד לאחר שתשלים את תוכנית GAPS, תראה גם שיפורים במצבך הרפואי אם יש לך ADD, ADHD, לקויות למידה, אוטיזם, דיסלקסיה, דיספרקסיה, אסטמה, הרטבת לילה, קיכלי זאבת, פיברומיאלגיה או סוג 1 סוכרת. כל אלה תנאים רפואיים, עם זאת, דורשים טיפול רפואי כל כך לחפש את הייעוץ של רופא לפני שתנסה לטפל בכל התנאים האלה עם דיאטה או תרופות הביתה.

המרכיב התזונתי של דיאטה GAPS יש שלושה שלבים: תזונה, תוספי, ו detoxification ושינויים באורח החיים. תוכנית דיאטה מציעה לא לאכול רשימה המשתנה בהתאם לשלב הנוכחי התוכנית שלך. לדברי Campbell-McBride המטרה של דיאטה GAPS תזונתיים רכיב היא לרפא את הנזק הקודם כי מזונות עשו את הבטן. יתר על כן, על ידי הימנעות מאכלים מסוימים, אתה יכול לקדם את הריפוי של הבטן שלך.

דיאטה GAPS גם מחייב אותך לקחת כמה תוספי בריאות. שלב ההשלמה של דיאטה GAPS הוא השלב שבו המעיים אמורה לרפא. התוספת הראשונה הנדרשת על ידי הדיאטה היא כוח פרוביוטי טיפולי שמתיימר לרפא את בעיות העיכול הנוכחיות שלך. לאחר מכן תוכל להוסיף בהדרגה תוספי מזון אחרים שלך כולל חומצות שומן חיוניות, ויטמין A, אנזימים העיכול, ותוסף ויטמין בכלל מינרלים. לדברי Campbell-McBride דיאטה GAPS גם להפוך את הבטן חומצה חזקה יותר, להגן עליך מפני זיהומים חיידקיים אפשריים.

דטוקסיפיקציה ושינוי באורח החיים הוא השלב הסופי של דיאטה GAPS. במהלך שלב זה, אתה מיץ פירות וירקות כדי להשלים את תהליך detoxification ולבצע שינויים בסביבת המגורים שלך. דיאטה GAPS מחייב אותך לחסל את כל החומרים הרעילים מהבית שלך, כולל שטיחים רבים, רהיטי צבעים וצבעים רעילים. בנוסף, הדיאטה מחייבת אותך להפסיק להשתמש בעור רעיל ומוצרי בריאות, כגון שמפו, דיאודורנטים ואיפור.

ריפוי הגוט

תוכנית התזונה

השלמה

דטוקסיפיקציה ושינוי סגנון חיים