מה ההבדל בין שמרים brewer & שמרים תזונתיים?

שמרים מושבתים אולי לא נשמע כמו מעדן מטפלת, אבל הם מציעים קורטוב של חומרים מזינים שהופכים אותם תוספת בריאה לכל דיאטה. שמרים הוא פטריה, כמו פטריות, בטוח לחלוטין לצרוך. אתה יכול למצוא גם שמרים תזונתיים שמרים brewer בחנויות מזון בריאות, אבל לא לבלבל את השניים. יש להם פרופילים תזונתיים שונים וטעמים.

שמרים מקורות

שמרים תזונתיים הוא אבקת או שמרים flakey בדרך כלל קנה בכמויות גדולות. Vegans ו vegetarians ליהנות זה כתוספת, אבל אחרים יכולים להפיק תועלת להוסיף אותו דיאטות שלהם. זה בדרך כלל צורה של saccharomyces cerevisiae, אשר נקצרים, מפוסטר ומיובש כדי לבטל את זה ולשפר את המאפיינים התזונתיים שלה. השמרים של ברואר יש מראה דומה והוא נגזר גם Saccharomyces cerevisiae, אבל זה מיוצר כמו תוצר לוואי של בירה ההחלטות. גם זה מפוסטר ומושב.

הפרעות תזונתיים

שמרים תזונתיים מציעה כמויות ניאצין, חומצה פולית, אבץ, סלניום ו תיאמין. יצרנים לעיתים קרובות לחזק שמרים תזונתיים עם ויטמין B-12. עבור טבעונים, זה תוספת חיונית כי הם רגישים לחסר B-12 מאז ויטמין נמצא בדרך כלל רק מוצרים נגזרים מן החי. שמרים תזונתיים מציעה גם מספר חומצות אמינו חיוניות, אבני הבניין של חלבון. שמרים Brewer מציעה מגוון של ויטמינים B- מורכבים, סלניום וחלבון, אבל זה גם עשיר בכרום, מינרל עקבות המווסת את רמות הסוכר בדם. ברואר של שמרים אינו מספק ויטמין B-12, בעוד שמרים תזונתיים אינו מספק כרום. וגאנים המחפשים תוספת B-12 צריכים לדבוק בשמרים תזונתיים ולא בשמרים של ברואר.

טעמים שונים

ברואר של שמרים יש טעם מר כי פוגע כמה בלוטות הטעם. זה אולי אפילו טעם טעם בירה, אשר חושף את מוצאה. שמרים תזונתיים, עם זאת, הוא גביני ו מטורף ללא מרירות של שמרים בירה. אתה יכול לבחוש או שמרים לתוך רטבים, להוסיף מרקים או whiz לתוך חלקלק. שמרים תזונתיים טעים מספיק כדי לפזר ישר על פופקורן או פסטה לחקות גבינת פרמזן. שמרים תזונתיים הוא מעולה אם אתה מחפש תחליף טבעוני גבינה מקרוני וגבינה או לטבול גבינה נאצ’ו. אם אתם מחויבים שמרים בירה אבל נעלבים על ידי הטעם, לחפש זנים debittered.

אל תבלבל אותם

שמרים של ברואר ושמרים תזונתיים הן מקובלות לחלוטין לצרוך כמו מן החבילה. שמרים יבשים פעילים, עם זאת, היא להכנת לחם בלבד. צריכת אותו גולמי יכול לגרום מצוקה במערכת העיכול וחסרים תזונתיים כמו האורגניזמים ממשיכים לגדול ולהתרחב בבטן. אתה לא יכול להשתמש שמרים תזונתיים או ברואר לגדל בצק לחם, או. שמרים בירה עשוי להיות מתויג כמו שמרים בירה, אבל זה עדיין פעיל, כך שהוא יכול תסיסה כדי ליצור את הפחמן במשקה אלכוהולי. בדרך כלל, אתה תמצא רק בירה שמרים ב-ביצוע חנויות בירה באינטרנט, לא בסעיף תוספת בחנות מזון הבריאות שלך.