למה עדיף להגיש בקשה לגירושים ראשון?

ההחלטה על גירושין היא לעתים קרובות החלטה קשה, מעוותת. אבל ברגע שאתה בטוח כי גירושין היא הנתיב שאתה רוצה להמשיך, אתה לא צריך לעכב את הפעלת הפעולה. הגשת עתירה הגירושין הראשון יכול לספק לך יתרונות משפטיים, מעשיים ופסיכולוגיים. על ידי מתן אפשרות לבן הזוג שלך להגיש את הקובץ הראשון, אתה מאפשר לו או לקצור יתרונות שיכולים בקלות להיות שלך.

בחירה של היורידישן

בעת הגשת בקשה לגירושין, ייתכן שיש יותר ממדינה אחת או מחוז שיש לו סמכות שיפוטית על הפעולה שלך. סמכות השיפוט נקבעת בדרך כלל על ידי מקום מגוריהם של הצדדים המתגרשים. אם אתה ובני זוגך חיים במדינות או מחוזות שונים, בתי המשפט של שתי המדינות והמחוזות רשאים לדון בגירושין שלך. בגלל חוקים על גירושין יכול להיות שונה מאוד – במיוחד לגבי חלוקת נכסי הנישואין – על ידי הגשת הראשון, יש לך את היתרון של בחירת המדינה עם החוקים אתה מוצא את הטוב ביותר.

הגנה פיננסית

ברוב המדינות, הגשת עתירה לגירושין מקפיאה אוטומטית את נכסי הנישואין. משמעות הדבר היא כי בן הזוג שלך לא יוכל להסתיר או להעביר נכסים או רכוש אישי או לנקז חשבונות בנק משותף מבלי להיכנס לבעיות משפטיות חמורות. תיוק עבור גירושין הראשון מאפשר לך לקחת את בן הזוג בהפתעה, מקטין את האפשרות שהוא או היא יוכלו להסתיר נכסי הנישואין לפני תחילת הפעולה. אם המדינה שלך לא מציע הקפאה אוטומטית של נכסים, תוכל להגיש צו ביניים יחד עם הבקשה שלך להתגרש.בנוסף, IllinoisDivorce.com מציין כי מוקדם יותר אתה יוזם את הפעולה, מוקדם יותר ייתכן מוגן מפני כל החובות של בן / בת זוגך. חובות שנגרמו על ידי יחיד או נישואין נחשבים בדרך כלל את האחריות של שני הצדדים. אבל אם בן הזוג שלך נוטל חוב לאחר גירושין פעולה יזמה, בית המשפט לא יכול להחזיק אותך אחראי.

הגברת ההיערכות

גירושין יכול להיות תהליך מסובך, הן מבחינה רגשית והן מבחינה רגשית. הגשת תביעה גירושין הראשון מאפשר לך להיות מוכן טוב יותר עבור כל המורכבות שמגיעים עם גירושין. אתה יכול להגדיר את הטון עבור הפעולה, לפתח אסטרטגיות שונות לטווח ארוך מלכתחילה ואת הסד לעצמך עבור המהפך הרגשי של התהליך. יש לך גם את היתרון של הצגת בן הזוג שלך כי אתה רציני ומוכן לבצע את הפעולה.

רושם ראשוני

הצד היוזם את הליך הגירושין הוא גם הצד הראשון להציג את עניינו בפני בית המשפט. זה אומר שאתה תעשה את הרושם הראשון בהליכים: השופט יקשיב לצד שלך של הסיפור ולסקור את הראיות שלך לפני ששמע מבן הזוג שלך. כמשיב, בן הזוג שלך יהיה במצב הפסיכולוגי החלש יותר של הטיית הטיעונים שלך.

לִשְׁלוֹט

להיות הראשון להגיש בקשה גירושין נותן לך מידה מסוימת של שליטה. אם ההליכים לא, מסיבה כלשהי, עובד לטובתך או לשנות את דעתך, יש לך את היכולת לסגת את הפעולה. כפי הערות IllinoisDivorce.com, אם אתה המשיב, אתה פשוט צריך ללכת יחד ולראות את הפעולה עד למסקנה שלה.