למה להשתמש בצמיג האחורי קטן על אופניים bmx?

BMX או אופניים מוטוקרוס מתייחס משמעת קיצוני של רכיבה על אופניים. בניגוד רכיבה רגילה, BMX מתרחש על רמפות עפר ומסלולי מכשול. העיצוב הקומפקטי של האופניים BMX מאפשר לך לבצע טריקים אוויריים. רבים AVID רוכבי BMX לצייד את האופניים שלהם עם שני צמיגים בגודל שונה. צמיג קטן יותר על BMX מציעה יתרונות רבים.

בניגוד אופני הרים, האופניים BMX אינו תכונה מובנית מערכת ההשעיה. לדברי Transworld BMX, טריקים BMX בדרך כלל מורכב קפיצות בגובה גבוה ספינים. הצמיגים של האופניים BMX לספוג את רוב ההשפעה כפי שאתה מגרש טריק. הצמיג הקדמי גדול מחזיק יותר אוויר מאשר הצמיג האחורי של האופניים BMX. זה עוזר כרית את ההשפעה על הידיים שלך כמו הצמיגים של BMX ליצור קשר עם הקרקע.

הצמיגים של האופניים BMX נועדו להציע המתיחה על האספלט, כמו גם עפר רכיבה השטח. לדברי Vital BMX, לצייד את האופניים BMX עם צמיג הקדמי גדול יעזור להגדיל את המתיחה. הצמיג הקדמי פועל כמרכז הבקרה ומאפשר לך לתמרן את BMX. שטח השטח יותר של הצמיג שעושה קשר עם הקרקע, כך טוב יותר את המתיחה. בעוד הקוטר של הצמיג האחורי הוא בדרך כלל קטן יותר, רוחב של שני הצמיגים נשאר די דומה.

שלא כמו אופני הרים ודרך כי תכונה מהירויות מרובות, האופניים BMX יש מערכת קלטת אחת מהירות. צמיגים בגב קטן יותר עוזר להפוך את הדיווש קל יותר כמו שאתה רוכב עד רמפות משופע תלול. רוב טריקים BMX כרוך הרמת הצמיג הקדמי מהקרקע. רכיבה עם צמיג גב קטן יותר מאפשר לך בקלות להעביר את המשקל לאחור בזמן הרמת על אחיזת הכידון. הצמיג הקדמי הכבד מאפשר לך לפרוש את האופניים במהלך טריקים אוויריים.

המסגרת של האופניים BMX תורמת את רוב המשקל הכולל. יצרני האופניים שואפים להפוך את BMX לאור ככל האפשר עם מסגרות מיוחדות ורכיבים. הציוד שלך BMX עם צמיג האחורי קטן יעזור להפחית את המשקל של ההתקנה שלך. המצית את מסגרת BMX, כך קל יותר לתמרן את האופניים עבור טכניקות רכיבה על הטריק. להקטין את ההתנגדות מתגלגל של האופניים BMX שלך על ידי ניפוח הצמיג האחורי למספר המרבי PSI.

הלם קליטה

הגברת המתיחה

פדלינג וטריקים

ירידה במשקל