התרגיל הטוב ביותר להגדלת גודל Lat

פיתוח רחב, עבה lats הוא המטרה כל bodybuilder שואפת להשיג. הגדול lats לשפר את “V” מסגרת צורה המאפיינת את הגוף bodybuilder. קיימים מספר תרגילים יעילים אשר יגרמו לצמיחה מרשימה באטם, ורבים ממקדים את השריר מזוויות שונות ויגדילו אותו בדרכים שונות. יתר על כן, כמה תרגילי גב לפתח את שרירי הגב סביב lats – אשר, כאשר פיתח, לעזור לדחוף את lats החוצה למצב שבו הם נראים גדולים יותר. עם זאת, בעוד אין מחקר מוכח הטובה ביותר לפיתוח לפיתוח lats, הנפתים ואת כפוף מעל השורות הן שתי התרגילים העיקריים שבהם bodybuilders יש את ההצלחה הטובה ביותר.

Lat Pulldowns

Lat pulldowns הם התרגיל הפופולרי ביותר ומבודד לפיתוח latissimus dorsi. כדי לבצע את התרגיל הזה, חבר סרגל ארוך למכונה הנפתחת, הגדר את גובה המושב כך שהברכיים שלך יתאימו היטב מתחת לכרית, והגדירו את המשקל בהתאם ליכולת הכושר והכושר שלך. תפוס את הבר עם שתי הידיים, אשר צריך להיות מעט רחב יותר מאשר רוחב הכתף בנפרד. מחזיק את הבר, מתיישב על המושב ודוחק את הברכיים מתחת לכרית. עכשיו אתה מוכן להתחיל. משוך את הכתפיים לאחור ומשוך את הבר לכיוון עצם הבריח. תתרכז על ציור המרפקים שלך למטה מאחורי הגב כדי למקד את הלחץ על lats. לאחר הבר נוגע העצמות שלך, להשהות לרגע, ואז לאט לחזור למצב ההתחלה.

ברבל שורות כפופות

שורות כפופות הם עוד תרגיל פרודוקטיבי מאוד לפיתוח lats. טען משקולת עם כמות משקל כבד מספיק כדי לאתגר את היכולת לבצע 10 חזרות, אבל לא כל כך כבד, כי זה יכול בקלות לפגוע בגב התחתון. לעמוד עם הכדורים של הרגליים מתחת לבר, ברוחב הכתפיים ברוחב זה מזה. לכופף את הברכיים ואת הירכיים מספיק, כך שאתה יכול להגיע לאחוז את הבר עם אחיזה ידית. הידיים שלך צריך להיות מרווחים מעט יותר מאשר הירכיים שלך. שמירה על הגב ישר, לחזק את הליבה שלך ולמשוך את הבר לכיוון החלק העליון של הבטן. לאחר הבר נוגע הבטן שלך, לאט להנמיך את זה עד זרועותיך המורחבת במלואה. חזור על 8 עד 12 חזרות.

זרוע אחת משקולת שורות

זרוע אחת משקולת שורות משקולת הם וריאציה של מעל כפוף שורה. עבור טופס זה של התרגיל, לעמוד ליד ספסל עם משקולת יד ימין. הניח את השוק השמאלי על הספסל והנח את ידך השמאלית ליד חזית הספסל. תן את היד הימנית לתלות ישר למטה תוך החזקת המשקולת. הגב צריך להיות שטוח. תחוב את הליבה שלך ותמשוך את המשאית ישר למעלה, תתרכז בציור המרפק שלך לעבר התקרה. כאשר המרפק שלך יש לנקות את הגב, להשהות לרגע ואז לאט לאט להוריד את המשקל בחזרה. חזור על שלוש קבוצות של שמונה עד 12 חזרות.

Pullups

Pullups, בעוד לא נחשב בדרך כלל כמו תרגיל בניית המוני, נחשבים על ידי bodybuilders רבים להיות מרכיב בסיסי של כל אימון bodybuilders משטר. כדי לבצע משיכה, לתפוס את סרגל pullup עם שתי הידיים, עם הידיים שלך פרונטציה ומרווח רוחב הכתף. תן את הגוף ואת הרגליים לתלות ישר למטה. משוך את החלק העליון של החזה לכיוון הבר. תתרכז במשיכת המרפקים כלפי מטה לכיוון הישבן שלך כדי למקד את המתח על lats. כאשר החזה שלך נוגע בבר, להשהות לרגע לאט לאט להוריד את הגוף שלך לתליה מת. חזור על סטים של שמונה עד 12 חזרות.