הקלוריות במרק דלעת

מרקים המבוססים על מרקים יכולים להיות דרך בריאה ומילוי להתחיל ארוחה, אבל מרקים מבוססי קרם נוטים להיות גבוהים יותר בקלוריות ולכן לא בריאים. מרק דלעת יכול להתבצע במגוון דרכים, שחלקם כרוכים בשימוש של שמנת, כך הקלוריות בכל מנה של מרק יכול להשתנות במידה רבה בהתאם המרכיבים במתכון.

תוכן קלוריות ממוצע

מרק דלעת אופייני עם דלעת טהורה, מרק עוף, שמנת או חלב קוקוס משומר ותבלינים בטווחים של קלוריות מ -152 ל -206 למנה, עם מנה המורכבת בין 1 ל -1.5 כוסות. גודל מנה זה מתאים יותר אם אתה משתמש במרק כמתנע. אם אתה רוצה לעשות ארוחה מתוך המרק, אתה כנראה להכפיל את גודל המשרתים, ולכן הקלוריות גם כן.

גירסאות עתירי קלוריות

כמה גרסאות של מרק דלעת הם הרבה יותר קלוריות מאשר הממוצע, עם עד 419 קלוריות במנה של כ -1.5 כוסות. המרקים האלה מיוצרים בתוספת מרכיבים עתירי קלוריות, כגון גבינת צ’דר, ושיעור גבוה יותר של שמנת למרק עוף. כמה גרסאות של מרק זה גם מכילים תוספת חמאה או שמן זית, אשר מגדיל את הקלוריות.

צמצום הקלוריות

שימוש בחלב במקום קרם או שיעור גבוה יותר של מרק עוף יכול לעזור להפחית את הקלוריות תוך עדיין לייצר מרק טעים. אם אתה עושה את המרק עם דלעת טהורה, מרק עוף, חלב רזה, בצל מטוגן עם כמות קטנה של מרגרינה או חמאה ותבלינים, זה יכול להיות קצת כמו 60 קלוריות לכל כוס.

הוספת טעם ללא קלוריות רבות

במקום להשתמש במרכיבים עתירי שומן להוסיף טעם למרק שלך, השתמש עשבי תיבול ותבלינים. כמה תבלינים כי ללכת טוב עם מרק דלעת כוללים אבקת קארי, שום, זנגביל, פתיתי פלפל חריף, זרעי חרדל, הל, כוסברה, כמון, מוסקט, קינמון, ציפורן, אבקת צ’ילי כוסברה. הוספת ירקות נוספים יכול גם לשפר את הטעם של המרק שלך. ירקות לא קונסטרוקטיים כמו בצל וגזר יוסיף פחות קלוריות מאשר ירקות עמילניים כמו תפוחי אדמה, אבל תפוחי אדמה טהור יכול לעזור לתת מרק מרקם קרם ללא הרבה שומן הוסיף.