הדרכים הטובות ביותר לרפא צלקת צריבה

צלקות צריבות יכולות להיות מכוערות במיוחד, וגרוע מכך, יכולות לשמש תזכורת לא נעימה לחוויה מפחידה. למרבה הצער, צלקות כאלה הם לעתים קרובות קשה לרפא כראוי. ותזכורות יכולות להתמיד למרות הטיפולים. כמו שתלי עור הם לעתים קרובות טיפול הכרחי, פערים בעור חייב להיות משכו יחד, וכתוצאה מכך מתיחות מראה לא נורמלי. היישום של כמה משחות וטיפולים אחרים, יחד עם לחץ מתמשך, עם זאת, יכול לעזור להפחית את ההשפעות של הצטלקות ולהחזיר מראה כוויה לנורמה.

החל משחה שומנית על האזור המושפע. על פי העיתון האמריקאי של דרמטולוגיה, היישום של משחות שומן כאלה יכולים להגביל את צמיחת הרקמה הצלקתית משום שהמשחה חודרת בקלות לרקמה הסובבת, וסביבה שומנית סביב הצלקת מגבילה את הדלקת והגירוי הלא זיהומיות על ידי כך שהיא מאפשרת לצלקת הצלקתית להישפך בשכבות והוחלף על ידי עור בריא. שמור את היישומים פעמיים ביום למשך מספר חודשים.

החל תרסיס סיליקון לאזור המושפע. סיליקון הוא יישום נפוץ מאוד למניעת וריפוי של צלקות. על פי העיתון הרפואי הבריטי, תרסיסי סיליקון עדיפים במקרה של כוויות כי הריסוס מתפשט לאזור גדול ומבטל את הצורך לשפשף אותו על העור רך, שרף רגיש ליישם אותו.

החל לחץ רציף עם בגדי הסיליקון גיליון לאזור המושפע. לדברי AbateIt.com, לחץ מתמשך החלים על משטחים משוררים יש תוצאות מעודד כי זה מרסן את היווצרות של בצקת בין נוזל interstitial שאוסף בין שכבות של רקמות שזה עתה נוצרו כי bloats אזור מצולק – ועוצר את הפיתוח של נימים חדשים. לעטוף את האזור נשרף בגד הסיליקון בלחץ מספיק כדי לשמור על העטיפה במקום, אבל לא מספיק כדי להגביל את זרימת הדם או לגרום אי נוחות.

השתמש בקיבוע, במיוחד אם האזור השרוף הוא הצוואר, הגפיים העליונות או הידיים. פיצול התנועה מגביל ו immobilization מרכך צלקת רקמות, מציין Drugs.com.