האם יש לך חלבון מנענע לאחר cardio בעוצמה גבוהה?

פעילות גופנית גורמת לירידה בויטמינים ומינרלים, כמו גם התמוטטות של תאים ורקמות הדורשים חומרים מזינים מספיק כדי לתקן. אם אתם משתתפים בספורט אינטנסיבי או באימונים, התזונה תשחק תפקיד מפתח בבריאותכם ובביצועים הספורטיביים שלכם. חלבון רועד יש פוטנציאל לעזור לתדלק את הגוף במהירות ובקלות. דון משטר האימון שלך עם הרופא שלך או רופא מוסמך טיפול רפואי כדי להחליט איזה אבקת חלבון מספק לך את התזונה אתה צריך לשמור על רמת הביצועים שלך.

תרגיל פיזיולוגיה

במהלך כל סוג של תרגיל, אתה הצבת מתח פיזי על הגוף שלך, אתה מאלץ אותו להסתגל לגירוי. הסתגלות זו מאפשרת לך להגדיל את הכוח הפיזי שלך ואת הסיבולת – כלומר, “להיכנס בכושר.” פעילות גופנית קרדיווסקולרית, כמו ריצה או רכיבה על אופניים, גורמת לעלייה בצריכת החמצן ובמטבוליזם של קלוריות וגליקוגן, שהוא מבשר לסוכר. על פי הספר “ריצה” על ידי ג’ף גאלווי, פעילות גופנית במשך 15 דקות או פחות שורף חנויות גליקוגן. אם אתה עובד במשך 90 דקות או יותר אתה מתחיל לשרוף שומן חנויות. הגוף שלך משתמש בויטמינים, חומצות אמינו ותרכובות אחרות כדי לבצע תהליכים אלה, ולכן, אלה חומרים מזינים צריך להיות מוחלף כדי להקל על צמיחה ותיקון אופטימליים.

חֶלְבּוֹן

חלבון נמצא בבשר, דגים, מוצרי חלב, ביצים, קטניות ומוצרי סויה. הגוף שלך עושה חלבון מחומצות אמינו, אשר חלק מהם יש לקבל דרך המזון שאתם אוכלים. חלבון ידוע בעיקר בזכות תפקידה החשוב בבניית השרירים. זה גם נחוץ, על פי Youngwomenshealth.org, על צמיחת השיער והעור, כדי לתמוך במערכת החיסונית ולעזור לשאת חמצן בדם. כמות החלבון שאתה צריך כל יום תלוי בגיל שלך ברמת הפעילות שלך. ACEfitness.org קובע כי צריכת החלבון המומלצת למבוגרים בריאים היא 0.8 גרם / ק”ג ממשקל הגוף או 0.36 גרם / lb של משקל גוף, ספורטאים סבולת דורשים 1.2 גרם ל -1.6 גרם לק”ג ממשקל הגוף.

חלבון מנענע

פופולרי עם משקל lifters, חלבון shakes לספק חלבון נספג בקלות, ויטמין ומינרלים בצורת אבקה. למרות רעידות חוסר יתרונות רבים של ארוחה שלמה מזון, הם דרך פשוטה להשיג ב- the-go החלפת מזון. אבקות יכול להיות מעורבב עם חלב, מים, יוגורט, פירות ומזונות אחרים כדי לשפר את הערך התזונתי של המשקה. חלבון מי גבינה מתערבב בקלות לעיכול, כמו אבקות חלבון אורז. חלבון קנבוס הוא עוד אפשרות, אשר מספק לך חומצות שומן אומגה, חומצות אמינו, ויטמינים, מינרלים וחלבון.

מחקר

בעוד חלבון עשוי להיות חיוני לבניית שרירים, פחמימות חשובים באותה מידה של דיאטה של ​​ספורטאי. המחקר מצביע על שילוב של פחמימות וחלבון כארוחה שלאחר האימון האופטימלית. מאמר סקירה בהשתתפות “ספורט רפואה” דנו את התכונות של פחמימות וחלבונים במהלך ואחרי האימון. פחמימות הן חלק חשוב בתזונה שלאחר ההתעמלות: המאמר קובע כי יש לקחת אותן מוקדם ככל האפשר לאחר פעילות גופנית ובמהלך ההתאוששות כדי למקסם את קצב סינתזת השרירים מחדש של הגליקוגן. המאמר קובע כי הוספת חלבון לתוסף פחמימות מואצת, במקרים מסוימים, שריר גליקוגן מחדש סינתזה.

שיקולים

על מנת להישאר בריאים, לשמור או לבנות שריר ולמנוע פגיעה, תזונה נכונה לפני ואחרי האימון הוא מאוד חשוב. כי אתה לא יכול להרגיש כמו לאכול ארוחה מלאה לאחר אימון אינטנסיבי, חלבון או שייקים בריאותיים אחרים הם חלופה קיימא. מחקר סוגי חלבון מנענע זמין לקנות מוצר באיכות גבוהה. שוחח עם הרופא שלך, ובחר אחד עם שילוב של פחמימות וחלבון כדי לייעל את ההתאוששות שלך.