האופניים העפר הטוב ביותר עבור רוכב העשרה החדש

אופני העפר הם אופנועים ממונע שנועד להיות רדוף על עפר במקום ברחובות, מזוהה מיד על ידי הצמיגים שלהם knobby. ישנם ארבעה סוגים בסיסיים של אופני העפר: אופני שביל, אופני מוטוקרוס, אופני מטרה כפולה ו minibikes. האופניים העפר הטוב ביותר עבור הרוכב העשרה החדש שלך תלוי איך העשרה שלך מתכוונת להשתמש באופניים. אופניים שביל הם עבור שבילי מיוער או אזורים חוליים כמו חופים או מדבריות. כמו אופניים אלה אינם מיועדים לשימוש ברחוב, הם לעתים רחוקות יש לוחיות רישוי. אופני מוטוקרוס מיועדים לתחרות על מסלולי מוטוקרוס. כמו מסלולים אלה מרוצפים בחלקם, הצמיגים על האופניים מוטוקרוס הם לא כמו knobby כמו הצמיגים על אופני העפר אחרים. אופניים מטרה כפולה נועד להיות רדוף על לכלוך ורחובות. האופניים האלה יש קרניים ואורות, כך שהם יכולים להיעשות רחוב רחוב משפטי עם לוחיות הרישוי. הקטגוריה האחרונה היא minibike. Minibikes הם קטנים אופני העפר המצית כי הם מהונדסים לרוכבים צעירים יש מנועי הנעים בין 2 ל 8 כוחות סוס.

שביל אופניים

אופני שביל הם רק עבור רכיבה על הכביש. אין להם אורות, קרניים או תכונות אחרות הנחוצות כדי להפוך אותם לרחוב משפטי. יש להם צמיגים knobby גדול המנועים שלהם רכוב גבוה על מסגרת האופניים כדי להגן עליהם על פני השטח אחיד. אופניים אלה הם קלים וחזקים פחות מאשר מטרה כפולה אופנועים מוטוקרוס. למרות שהם לא הולכים מהר כמו אופניים אחרים, נשים וילדים כמוהם כי הם קלים יותר להרים כאשר הם נופלים. דגמים מומלצים הם 100-125 סמ”ק אופני השביל על ידי הונדה, קוואסקי, סוזוקי ימאהה.

אופני מוטוקרוס

אופני מוטוקרוס נועדו עבור מסלולים כי הם חלק המדרכה חלק עפר. הם אופני כוח סוס גבוהה עם שניים או ארבעה מנועי שבץ. שני מנועי שבץ יש יותר “הצמד” אבל הם יקרים יותר לשמור מאשר מנועי שבץ ארבע. ארבעת מנועי שבץ גם להשתמש גז רגיל בעוד שני מנועי שבץ דורשים ממך לערבב שמן עם הגז. אתה צריך לקבל אופניים מוטוקרוס רק אם הסיבה היחידה שלך מקבל אופני העפר היא תחרות מוטוקרוס. למתחילים כדאי לשקול להתחיל עם משהו אחר – אפילו עם “אופני הרים” בלתי מנוצלים. אבל אם אתה נכנס לתוך אופני העפר עבור מוטוקרוס אתה צריך לקבל אחד לקחת בכיתה. אתה גם יכול לרצות לקחת את הכיתה בתחרות מוטוקרוס ללמוד את הדרך הבטוחה של רכיבה תחרותי. דגמים מומלצים הם 85 עד 125 סמ”ק מוטוקרוס אופניים על ידי קוואסקי, ימאהה, סוזוקי ו KTM.

אופניים מטרה כפולה

אופניים דו-שימושיים ניתן לרכוב בנוחות על מסלול מרוצף או שביל היער. הם אופניים אמינים קשה הדורשים תחזוקה קטנה, לעתים רחוקות לשבור וקל לתקן. למרבה הצער, אלה אופניים גדולים בדרך כלל יש מושבים גבוהים והם לא מומלץ עבור הרוכבים קצר מ 5 מטר 6 אינץ ‘. לפני רכישת אופניים, ודא שאתה יכול לגעת בקרקע עם לפחות את הכדורים של הרגליים בזמן שאתה יושב. דגמים מומלצים הם 250 סי.סי אופניים כפולה מטרה על ידי קוואסקי ו ימאהה.

מיניביקס

Minibikes נקראים גם אופני בור ואופני כיס. הם קטנים, ניידים בדרך כלל עלות בכל מקום בין $ 200 ל $ 2,000. גורם חשוב אחד הוא לשקול את המשקל של הרוכב. Minibikes ב -50 CC בכיתה העבודה הטובה ביותר עבור רוכבים קטנים – אלה הם גם מתחת ל -100 פאונד. ככל שמשקל הרוכב עולה, גודלו של האופנוע והמנוע שלו צריכים גם הם לעלות. מיניביקים מומלצים הם מודלים KCM 50 סמ”ק עבור בני נוער קטנים, ואת Kawasaki 85-100 סמ”ק מודלים עבור בני נוער גדולים יותר.