דיאטת בית החולים בירמינגהם

דיאטות אופנתיות מופיעות משום מקום, שמיכה את האינטרנט עם תביעות של ירידה במשקל בלתי אפשרי ולהמשיך לצוץ שוב מעת לעת עם שמות חדשים. דיאטה ברמינגהאם, הידוע גם בשם דיאטה הלב האמריקני האגודה, אין שום קשר לארגונים רפואיים אלה. דיאטה זו, אשר מבטיח ירידה במשקל 10 ליברות בשלושה ימים, כביכול נוצר כדי לסייע לחולי לב לרדת במשקל במהירות לפני ניתוח לב.

הדיאטה

דיאטה, אשר משתנה במקצת וריאציות שונות, טוען לעבוד אם אתה בצע את זה בדיוק. כל ארוחה על פני תקופה של שלושה ימים הוא פירט. הוא כולל קפה או תה עם כל ארוחת בוקר וארוחת צהריים וכמה כוסות של ירקות לארוחת ערב, בתוספת כמות קטנה של חלבון. זה גם מאפשר גלידת וניל בכל לילה לקינוח. “הלב ואת הנשמה” האתר אומר שאתה חייב לעקוב אחר זה בדיוק כי זה עובד על הרעיון של התמוטטות כימית. באופן מוזר, ביום הראשון, אתה יכול לקבל גם פרוסה אחת של טוסט יבש או 1 oz. של גבינת צ ‘דר, שני פריטים שאינם נושאים דמיון כימי – אחד הוא פחמימות והשני מכיל חלבון ושומן.

מָקוֹר

הן אוניברסיטת אלבמה בברמינגהאם ואת איגוד הלב האמריקאי יש להתכחש כל קשר עם דיאטה זו אופנה. אתר ה- UAB טוען שהדיאטה מכילה יותר מדי שומן רווי, כולסטרול ונתרן לחולי לב. AHA חוזר על אותן נקודות, וציין כי הדיאטה נקראה גם, לחילופין, את ספוקיין דיאט דיאט, קליבלנד קליניק דיאט ואת דיאט מכון מיאמי דיאט. המקור האמיתי של הדיאטה אינו ידוע.

שליליים

ארוחת הערב ביום שני כוללת שני פרנקים של בשר על פי אתר “הלב והנשמה”, אתרים אחרים פשוט אומרים “wieners”. בעוד כלבים הם בסדר לאכול מדי פעם, הם בקושי בחירה מזון בריא, שכן 110 של 130 קלוריות נקניקיות אופייניות מגיע שומן, על פי מומחים. גלידת וניל, בעוד לא מזיק מדי פעם, גם בקושי מסווג כפריט דיאטה, עם 14 גרם של סוכר פשוט 7 גרם של שומן ב 1/2 כוס הגשה.

שיקולים

דיאטה מספקת כ 1,200 קלוריות ליום, מספיק כדי לרדת במשקל אבל בהחלט לא מספיק לגרום 3 lb. ליום ירידה במשקל. כדי לאבד 1 lb. עליך להפחית את צריכת הקלוריות שלך על ידי 3,500 קלוריות ואת צריכת הקלוריות היומית הממוצע אמריקאי הוא 2,000 קלוריות. לקיחת 1,200 קלוריות התוצאות של 800 קלוריות הגירעון, אשר יביא 1 lb. הפסד בין ארבעה לחמישה ימים. למרות הטענות, לא ניתן להפסיד 10 ק”ג שומן בתוך שלושה ימים, לא משנה מה אתם אוכלים.