את מיטב דיאודורנטים ללא אלומיניום

יצרני דיאודורנט לעיתים קרובות להשתמש אלומיניום כי זה חוסם את הנקבוביות המייצרות זיעה. אם יש לך עור רגיש או הם מגורה בקלות על ידי כימיקלים, אתה עשוי להיתקל בבעיות עם סוג זה של דאודורנט. דיאודורנטים נטולי אלומיניום נקראים לפעמים דיאודורנטים אורגניים או דיאודורנטים טבעיים. מוצרים המסומנים כטבעיים או אורגניים צריכים להכיל חומרים טבעיים בלבד. דיאודורנט קריסטל, אלטרנטיבה לדאודורנטים המבוססים על אלומיניום, משתמש באלום. Alum עובד באותו אופן כמו אלומיניום אבל לא לגרות את העור. אתה יכול מעדיף להשתמש במוצר עם מינרלים מלחים או מינרלים. דיאודורנטים סטון להשתמש בכל החומרים הטבעיים לחסום את הנקבוביות ולשמור על הגוף מפני הזעה.

מכשולים נפוצים

הימנע דיאודורנטים כי חוסר אלומיניום אבל להשתמש אבץ במקום. אבץ יכול ליצור את אותו סוג של גירוי בעור כמו אלומיניום. אם אתה נוטה breakouts העור, כדאי גם להימנע מוצרים המכילים ניחוחות וצבעים מלאכותיים. אתר האינטרנט של Green National Geographic Guide קובע כי חלק מהדיאודורנטים משתמשים גם ב- diethanolamine או בפורמלדהיד, אשר שניהם עשויים להטריד את העור. המדריך הירוק גם מזהיר מפני שימוש דאודורנט על עור מודלק או עור שבור. יש לזכור כי אפילו טבעי או אורגני דיאודורנטים כוללים מרכיבים שיכולים להזיק לך כאשר נקלטו לתוך הדם שלך. כמו כן, בצע את ההוראות על דיאודורנט. דיאודורנטים אבן קריסטל, למשל, דורשים לך להרטיב את האבן לפני החלת אותו בתור דאודורנט.

איפה לקנות

כמה דיאודורנטים, כולל המותגים ד”ר האושקה ו Weleda, זמינים רק באינטרנט או באמצעות קמעונאים high-end. דבורים של ברט ו זרוע & האמר הן להפוך טבעי, נטול אלומיניום דאודורנטים נמכרים בחנויות מכולת, חנויות הנחה, בתי מרקחת ובתי מרקחת. מוצרים מסוימים זמינים גם חנויות היופי. אם אתה מחליט לקנות באינטרנט, לחפש חנויות המציעות משלוח חינם או הנחה.

עֲלוּת

בעוד כמה דיאודורנטים ללא עלות אלומיניום עד 30 $, אחרים זמינים עבור 5 $ או פחות. מוצרי Weleda ו- Dr. Hauschka נמצאים בקצה העליון של הספקטרום, והם קמעונאיים בסביבות 25 דולר ב -2010. דיאודורנטים של קריסטל סטון הם אופציה אמצעית במחיר קמעונאי בסביבות 10 עד 15 דולר. החברה מאחורי דאודורנט אבן קריסטל גם עושה גודל נסיעה קטן יותר וזול יותר, כך שתוכל לבדוק את המוצר לפני ביצוע אחד הגדלים הגדולים.