את המהירות הממוצעת על אליפטי

מכונות אליפטיות, או מאמנים, מציעים השפעה נמוכה Cardiovascular תרגיל חלופי תרגילים מסורתיים כמו טיפוס המדרגות ריצה על הליכון. כמו מכונות כושר רבות אחרות, רוב אליפטיות מצוידים בחיישנים למדידת מהירות. הבנת איך מהירות מחושב היתרונות שלו יעזור לך להפיק את המרב אמון אליפטי שלך.

מכונות אליפטי לחשב מהירות ממוצעת על בסיס אלפי קריאות נלקח במהלך האימון שלך. רוב המכונות למדוד את המהירות שלך כל כמה שניות להקליט את המידע במחשב אליפטי. מהירות ממוצעת זמינה בדרך כלל בזמן אמת וכסיכום סופי של הפגישה האימונים אליפטי שלך. מהירות היא מסומנת בדרך כלל קילומטרים לשעה והוא נישא למקום עשרוני אחד – למשל, מהירות ממוצעת של 5.2 קמ”ש.

מהירות ממוצעת מציעה מספר יתרונות עבור חובבי סגלגל אליפטי. הוא מציע דרך בשבילך כדי לעקוב אחר שיפורים כושר שלך על פני כמה אימונים. כל שעליך לעשות הוא להשוות את המהירות הממוצעת שלך במהלך מושב אחד עם המהירות הממוצעת של הפעלות קודמות, כאשר מימוש באותה התנגדות במשך אותה כמות של זמן. מהירות ממוצעת יכולה גם לעזור לך להניע אותך לעבוד קשה יותר במהלך האימון שלך. בחר יעד מציאותי עבור מהירות ממוצעת לפני שאתה מקבל על אליפטי, ולאחר מכן לנסות להשיג את המטרה.

המהירות הממוצעת מושפעת ממספר גורמים. מכונות אליפטי להציע שתי דרכים להגביר את עוצמת האימון – באמצעות קצב מהיר יותר או דוושות, ועל ידי התנגדות נוספת. הוספת התנגדות תקטין את המהירות הממוצעת שלך, אך העוצמה הכוללת שלך תישאר זהה. שקול את המהירות הממוצעת בהקשר עם התנגדות ועם כל שינויים משמעותיים מהירות שעשויים להשפיע על חישוב מהירות הממוצע הסופי. לדוגמה, אם אתה משתמש את אליפטי לאימון מרווח לעבור בין מהירויות של 3 קמ”ש ו 7 קמ”ש, חישוב מהירות ממוצע של 5 קמ”ש לא להגדיר במדויק את האימון שלך.

בעוד מהירות ממוצעת היא דרך מהירה וקלה כדי לעזור לקדם ולעקוב אחר הכושר שלך, הדרך הטובה ביותר למדוד את עוצמת האימון שלך עם צג קצב הלב. קצב הלב שלך הוא המדידה הישירה ביותר של עוצמת האימון. קצב הלב מאפשר לך לעקוב אחר עוצמת האימון שלך למרות שינויים במכונות, התנגדות או מהירות. מכונות אליפטיות רבות מצוידות במסכי קצב לב משולבים אשר יספקו את אותן מדידות בזמן אמת וממוצע של קצב הלב, כמו עם המהירות הממוצעת שלך.

איך הם עובדים

פרשנות קריאה

אימון אינטרוול

צג קצב לב