את הטוב ביותר רב תכליתי cross למדינה

מחברי קרוס קאנטרי הם רזים וצרים, המיועדים לרוץ במורד ההר ולעיסוקים אלפיניים מהירים. מגלשים אלה יכולים להיות מתוכננים עם קצוות מתכת לחתוך דרך שלג קרח, ולהגיע בגודל מבוסס על גובה ומשקל. שלא כמו סקי אלפיני או החלקה, העקב שלך נשמר חינם בכריכה של סקי קרוס קאנטרי. המגלשים הרב-תכליתיים הטובים ביותר יהיו משפטיים במסלולי סקי קרוס-קאנטרי רחב מספיק עבור אבקת backcountry, בדרך כלל נופלים בין 65 ל 70 מילימטר רחב ללא קצה מתכת.

חוצה את הכפר

קרוס קאנטרי סקי מתאימים למגוון רחב של פעילויות סקי, החל חריש דרך backcountry עמוק לטוס למטה מטופח סקי פועל. מאז מגלשים אלה הם יותר ויותר צרים, הם נותנים לך קצת יותר מהירות מאשר סגנונות סקי אחרים כמו אלפים סקי, שהם רחבים יותר קצר. בסיס הקאמר, אורך, רוחב ו להגמיש החדש שלך לחצות את המגלשיים מחוץ לגובה שלך, משקל ויכולת סקי בחנות סקי ייעודי, מקצועי יכול להדריך אותך לקראת רכישה כי הוא המתאים ביותר עבורך.

מטופח עבור groomers

המגלשיים הכי רב-תכליתי הרב-תכליתי יהיה רחב מספיק לשימוש חוזר, ללא קצה מתכת. חפש רוחב קרוב ל 70 מילימטר, המהווה את הרוחב המרבי המותר על רוב מסלולי הסקי, ועדיין להיות רחב מספיק כדי לספק הנפקה טובה יותר backcountry. רוב מסלולי סקי קרוס קאנטרי איסור הקצוות מתכת, כדי לבדוק עם המרכז המקומי שלך כדי לראות אם אתה יכול לבחור הקצוות. אם אתם מצפים לדלג על מסלולי הסקי והראש ישר מעל השביל, סקי רחב יותר עם קצה מתכת ייתן לך תמרון גדול יותר הנפקה.