אתה צריך להוסיף דגנים אורז לתינוק התינוק?

האכלה התינוק שלך אורז אורז מספק הזדמנות לך להציג ללא גלוטן ללא אלרגיה מוצק לתזונה של התינוק שלך. עם זאת, הצגת מזון זה מוקדם מדי או להוסיף אותו ישירות בקבוק של התינוק עלול לגרום לבעיות בהתפתחות של הילד שלך.

עלייה במשקל

הפוטנציאל כי התינוק דגנים יש להפוך את התינוק שלך במשקל עשוי להשפיע לך לעבר או נגד הוספת דגנים על הדיאטה שלו, בהתבסס על משקל הילד שלך. ד”ר אלן גרין, רופא ילדים באוניברסיטת סטנפורד, אומר כי דגני האורז הלבנים יכולים להשפיע על ילדים להשמנה. האקדמיה האמריקנית לרפואת ילדים טוענת כי תינוקות יכולים באופן טבעי להסדיר את כמות הנוסחה הדרושה להם על בסיס נפח, אך הם אינם יכולים לעשות זאת על בסיס קלוריות. תוספת של דגני בוקר לבקבוק של תינוק מפריעה למנגנון זה ומלמדת אותו לזלול. האקדמיה האמריקנית לרפואת ילדים אינה ממליצה להוסיף דגני בוקר ישירות לבקבוק של תינוק משום שהוא עלול להוביל לעלייה במשקל מופרזת.

אלרגיות

האקדמיה האמריקנית לרפואת ילדים ממליצה לא להציג דגני בוקר לתינוקות של התינוק לפני שהיא מוכנה מבחינה התפתחותית בשל הפוטנציאל להגדלת הסיכון של התינוק לפתח אלרגיות למזון. למרות דגנים אורז ללא גלוטן, מציגה את האוכל מוקדם מדי, ואחריו החדרת מזון אחר מיד לאחר, עלולה לגרום לתינוק לפתח אלרגיה.

בעיות עיכול ונשימה

דגני תינוקות שנוספו ישירות לבקבוק של תינוק עלולים לגרום לבעיות עיכול ונשימה מסוימות. היידי מורקוף, מחברת סדרת “למה לצפות”, אומרת כי תינוקות יכולים לפתח קשיים ריאתיים מפני שאיפתם של חתיכות קטנות של דגני בוקר לריאותיהם. עם זאת, רופאי ילדים עשויים להמליץ ​​על הוספת דגנים עם נוסחה לתינוק כדי לעזור עם ריפלוקס.

בעיות חנק

כאשר המטפלים מציגים לראשונה דגני בוקר לתזונה של התינוק, הם עלולים להתפתות לחתוך חור בפטמת הבקבוק כדי לעזור לדגנים לעבור. עם זאת, דגנים בבקבוק יכול להוות סכנה חנק לתינוקות. אם רופא הילדים שלך ממליץ שתזין את דגני הבוקר שלך בנוסחה שלה, מערבבים יחד את הדגנים ואת הנוסחה יחד בקערה או במיכל ואוכלים אותה בכפית כדי למנוע את האפשרות לחנוק.