אתה צריך לאכול אחרי אימון הערב?

אכילה בתוך שעתיים של האימון שלך הוא הכרחי, גם אם אתה בדרך כלל פעילות גופנית בלילה. כאשר אתה מתעמל, הגוף שלך depletes חנויות גליקוגן שלה. אכילה מחזירה את החנויות האלה, עוזרת לגוף להתאושש ולתקן את עצמו מהר יותר. שוחח עם הרופא שלך לפני שתבצע שינויים בתזונה או בתרגיל, במיוחד אם יש לך אלרגיות, מצבים בריאותיים או פציעות.

אֲרוּחַת עֶרֶב

אם לא אכלת ארוחת ערב, לאכול בתוך שעתיים של האימון שלך לשמור על עצמך energized למשך שארית הלילה. בחר ארוחת ערב מלאה של פחמימות – המספקים אנרגיה מהירה לגוף – וחלבון, המספק אנרגיה מתמשכת. בחרו בארוחה מזינה, לבבית, כמו כריך הודו על לחם מחיטה מלאה עם אבוקדו, חסה ועגבניות, קערה של פסטה שלמה עם ירקות מאודים וחזה עוף פרוס, או חתיכת דג עם אורז חום וירוק קטן סלט.

חטיף קל

אם אתה לא יכול לאכול ארוחת ערב בתוך שעתיים, או שכבר אכלת ארוחת ערב לפני האימון שלך, לתפוס חטיף קל בתוך 15 דקות לאחר האימון. ברגע שאתה מגיע הביתה מן חדר כושר, לתפוס משהו מהיר וקל ללעוס על המכיל פחמימות וחלבון, זה יכול לכלול חתיכת טוסט מחיטה מלאה עם חמאת בוטנים, חתיכת פיתה מחיטה מלאה עם חומוס או קומץ קרקרים עם גבינה דלת שומן.

שייק חלבון

אם אתה לא בדרך כלל רעב לאחר פעילות גופנית, להשרות שייק חלבון לתדלק את הגוף בתוך כחצי שעה של האימון שלך. משלב שני סקופים של אבקת חלבון מי גבינה, 2 כוסות מים וחצי של בננה בבלנדר עד תערובת משולבת לחלוטין. ללגום את התערובת באיטיות ולאחר מכן בצע את זה עם כוס 8 גרם של מים כדי להבטיח לך hydrated כראוי.

על הדרך

גם אם אין לך זמן לעצור בבית לאחר האימון שלך, אתה לא צריך ללכת בלי לאכול. ארוז חטיף מזין בתרמיל שלך כדי לשמור על הגוף שלך נמרץ על הריצה. לתפוס חתיכת גבינת מחרוזת כמה קרקרים מלאים, מיכל של יוגורט עם תותים פרוס או בר גרנולה לאכול תוך 15 דקות של האימון שלך.