אימונים לשיפור הרגל השבורה

התמודדות עם ההשפעות של רגל שבורה יכול להיות מכריע, להשפיע על היכולת שלך ללכת, לטפס צעדים להשתתף בפעילות גופנית ופעילויות פנאי. השלמת התרגילים המתאימים בכל שלב של תהליך ההחלמה שלך מעודד ריפוי ומקטין את ההשפעה לטווח ארוך של שברך. בדוק את כל התרגילים עם הרופא המטפל לפני תחילת כל פעילות חדשה.

מנע את הדחיסה על ידי הזזת כל מפרק שאינו מוטה או מקוטע על ידי כיפוף וייישור אותו שוב ושוב. לנענע הבהונות שלך לאורך כל היום כדי לשפר את זרימת הדם, אשר ממהר ריפוי חומרים מזינים לשבור את העצם ואת המהירות התאוששות. הרם את הרגל תוך כדי מימוש זה כדי לצמצם עוד בצקת. למתוח את המפרקים חזק בעדינות לאחר יצוק הוסר. לעטוף מגבת סביב הרגל שלך, להחזיק את הקצוות של המגבת ולחץ על זה להתנגדות תוך מתיחה הרגל שלך.

ליזום מתיחה באמצעות הלהקה לממש בעדינות את ההתנגדות ולאפשר תרגיל ללא כאבים. שכב על הגב ועטוף את רצועת ההתעמלות סביב החלק התחתון של כף הרגל וכופף את הירך, את הברך ואת הרגל לכיוון תא המטען. להאריך את הרגל שלך לאט, ליישר כל מפרק בזהירות. למתוח ולהתעמל עד לנקודה של כאב אבל לא עוד. שמירה על הברך, הקרסול והרגל ישר, לשבת על הרצפה לסובב את הירך לכל צד, כך בהונות להצביע לכל צד. חזור על כל תרגיל 20 פעמים ביום.

נושאת משקל מספק תמריץ לגוף שלך כדי לחדש את העצם אשר ניזוק ולאפשר לך להחזיר את האיזון. יתר על כן, משקל נושאות תרגילים להפעיל את השרירים המייצבים, אשר לעתים קרובות נחלש לאחר תקופה של שימוש. התחל על ידי עמידה על שתי הרגליים ו מתנדנד לאט מצד לצד ובחזית אל גב. לעמוד על רגל ריפוי שבור שלך ולשמור על האיזון שלך על ידי החזקת על כיסא. כמו האיזון שלך משתפר, לעמוד על הרגל שלך בלי להחזיק על הכיסא. לשקם את האיזון שלך עוד על ידי עמידה על רגל אחת בעיניים עצומות, שמירה על עוזר לך עד שאתה מסוגל לעמוד בבטחה לפחות 30 שניות בעקביות.

כאשר אתה מסוגל להשלים במשקל נושאת תרגילים ללא כאב, אתה יכול להתקדם תרגילים אירוביים. התחל עם הליכה או באמצעות מאמן אליפטי בקצב איטי. אם זה כואב, ליזום אירובי עם תרגילי אופניים יושבים. לאתגר את עצמך על ידי השתתפות אירובי מים, אשר השפעה נמוכה. רכיבה על אופניים מקורה היא תרגיל ביניים המספק גם תרגילי התנגדות אירובית בעלת השפעה נמוכה. לאט לאט להגדיל את האינטנסיביות שלך, ניסיון פעילויות השפעה גבוהה רק כאשר אתה התאושש לחלוטין.

להמשיך לנוע

הלהקות תרגילים

פעילויות נושאות משקל

תרגיל אירובי