אוהל קמפינג ב גלווסטון, טקסס

מחנה, קצה, מים, Galveston, אי, מדינת, חנה, מערב, סוף, Galveston, Island. הפארק, המקום היחיד בתוך 100 מייל כדי לזרוק אוהל, יש 2,000 דונם של בית גידול טבעי, אידיאלי עבור מחנאות המילוט. תיהנו מטיול רגלי או רכיבה על שבילי הפארק, ריצה לאורך חוף חולי או חתירה של קיאק במפרץ ממש מחוץ לדוכן האוהל שלכם.

על מפרץ גלווסטון

המגרש האוהל שלך באחד 10 אתרי אוהל בלבד, כי מסתכלים על גלווסטון ביי. המחנות הפרימיטיביים מספקים שולחן פיקניק וטבעת אש בכל אתר. תוכלו למצוא חדרי שירותים בקרבת מקום במחנאות RV. RV אתרי קמפינג לא מומלץ עבור אוהל קמפינג. אתרי קמפינג נוחים לרמפה הסירה שבו אתה יכול להשיק קיאק שלך ההנעה החוצה לתוך המפרץ. רכיבה על אופניים לאורך הכבישים בצד המפרץ או לעקוב אחר שבילים היבשת לחקור את הערבות של הפארק וביצות.

נוף לים

בצד הדרומי של האי, להקים את האוהל שלך באחד 36 אתרי מול המפרץ. האתרים מקבצים זה לזה זה לזה ללא צמחייה ביניהם, RVs חולקים את האתרים עם אוהלים. החניון הוא בדרך כלל או ליד קיבולת בחודשי הקיץ, כך שאתה תהיה מוקפת בחניכים אחרים. חשמל ומים לרוץ לכל אתר, ואתה תמצא מקלחות ושירותים לשטוף בקרבת מקום. כל אתר מחנאות מגיע עם מבנה צל, שולחן פיקניק וטבעת אש.

מזג האוויר מזג האוויר

הקיץ הוא הזמן העמוס ביותר בגלווסטון מדינת פארק, עם חניונים רבים באים ליהנות זמן על החוף. הטמפרטורות משתרעות על העליונה 80s, אבל הלחות עולה באי נוחות בסוף הקיץ, כאשר דפוסי מזג האוויר המונסון ואת ההוריקן להביא 4 ​​עד 6 אינץ ‘של גשם. טמפרטורות יום להישאר ב -70 עד נובמבר, לפני טבילה לתוך ה -60 מדצמבר עד פברואר. בלילות החורף הקרים לעתים נדירות לטבול מתחת 50, מה שהופך שינה באוהל מהנה בכל עת של השנה.

אונקיה של מניעה

אתה לא תמצא צל על campgrounds. השמש תכה על האוהל שלך כל היום, אז אולי כדאי להביא את מבנה הצל שלך למקום מעל האוהל שלך. מים נמצא בשני campgrounds, כך hydrate באופן קבוע, כדי למנוע חום הקשורות המחלה. חיות הבר בפארק מורכב בעיקר של ציפורים, אבל שחפים ואופורטוניסטים אחרים יהיה בקלות לעוף משם עם האוכל שלך אם אתה משאיר אותו ללא שמירה. שחפים כבר ידוע לקרוע תרמילים ומכלים רכים צדדית, כדי לשמור על האוכל שלך בתוך מכולות אטום בתוך צידנית צדדית או קמרון עמיד בפני חיות הבר.